| Laurretta a întrebat:

Am o mare problema cu facebook-ul! Postarile mele nu mai apar pe perete, decat pe profilul meu.Am setat setarile dar degeaba. Ce as putea sa fac?
pe. s acum cateva zile am sters din postarile mele de pe profilul meu.
Ar putea fi aceasta cauza? Cum as putea remedia situatia?

Răspuns Câştigător
| AndradaMrrr a răspuns:

Stai linistita, asa mi se mai intampla si mie si la mai multa lume deci nu esti singura cu problema asta.

Mai uita`te odata pe setari si incearca sa postezi de mai multe ori acelasi lucruwinking