| FIERARU a întrebat:

Am o mare problema cu laptopu nu stiu de ce nu incarca mereu ba incarca cateva secunde dupa aia numai incarca si se stinge ledu mentionez ca nu e de la priza ce ar pute fii? funda

Răspuns Câştigător
| imitatiedeom a răspuns:

Sunt trei cazuri:
1. lamelele prizei sunt largi.
2. ai o problema cu incarcatorul.
3. bateria in laptop nu este fixata cum trebuie, iar lamelele nu fac atingerea corecta.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Probabil exista undeva un contact imperfect. Daca nu este priza, atunci poate fi incarcatorul. Mergi la un service cu laptop-ul si incarcatorul, cei de acolo vor sti sa-ti spuna unde e problema. succes!

| IonutAxi a răspuns:

Da, ii dau dreptate lui imitatiedemo, astea ar fi cazurile cand se intampla asa ceva.Eu am patit la fel dar la telefon, si era de la baterie din telefon ..acum la tine nu stiu ce poate fi ca e incarcatorul la mufa care o bagi in laptop..nu se stie.Cel mai bine du-te cu el la un service si se va rezolva. Problema asta nu costa mult. Succes

| qrage a răspuns:

Incarcatorul cred ca este de vina, testeaza-l cu altceva daca poti