| DoarStefan a întrebat:

Bună,am un Iphone 4s(mai are cineva? xD) și am o problemă,și nu imi pot da seama de la ce e.
Îl pun la incarcat,se aprine se cateva secunde, adica nu sea deschide doar arata logo-ul.si apoi se stinge si așa de multe ori.
Nu știu de la ce e,de la bloc?
Menționez ca daca il pun cu alt bloc sau prin USB la PC nu se deschide,ce să fac?
P.S cablul cel original s-a sticat,adica nu s-a sticat dar cand îl pun la incarcat vibreaza așa de multe ori,adica se incarca si apoi nu,se incarca apoi nu,x∞, dar bloc-ul este original.
Please help...

1 răspuns:
| BogDBF a răspuns:

Salut! Eu as incerca sa-i fac o resetare de fabrica. Si daca tot continua problema, poti intreba, pana sa il duci in service, pe forumul asta: http://macforum.ro Pe mine m-au ajutat cu foarte multe chestii.