| niculescu16081994 a întrebat:

Am o mare problema cu un router Tenda W150D nu ma pot conecta ( am facut tot ce trebuie ) dar am observat ca nu pot alege RDS imi apare doar Rom telecom.Va rog ajutati-ma alti bani numai am sa imi iau altul sad

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar cine te-a pus sa cumperi router-ul asta?
Asta e router special pentru asdl(romtelecom).
Daca l-ai luat nou, ai 10 zile(sau 30 la eMAG) in care sa il poti returna. Sau mai ai o varianta: sa il vinzi si sa cumperi altul, respectiv sa pui pe diferite site-uri mai mici ca faci schimb cu un router pentru rds(celc efara asdl, cu port wan).

| robytoby a răspuns:

Inainte de a cumpara un router faci si investigatii, nu te duci si cumperi un router ca iti place tie culoarea si aspectul lui.
Daca nu stii intrebi, te informezi pe forum, la prieteni, vecini.

| robytoby a răspuns:

Am glumit mai devreme, am gasit ceva ce ar putea sa te ajute
http://forum.softpedia.com/......srds-help/