| PastilaCuZambete a întrebat:

Am o mare problema la telefon:nu se aude orice i-as face si cand ma gandesc ca am atatea melodii...va rog din suflet sa ma ajutati. p. s.:telefonul e sagembig grin

4 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

E dus difuzorul, baga un handsfree, ca se aude acolowinking.
lol lol lol laughing))"sagem=sux" (sucks)

| Adrick a răspuns:

Sa ne gindim un pic.s-a stricat difuzorul sal repari fa costa in jurul la 30-50 ron! sagem=sux, deaceia mai biine aruncal si cumpar altulwinking

| kyrky a răspuns:

S`a bulit difuzoru`...mergi cu el la un servicewinking

| porto89 a răspuns:

Difuzoruul e de vina! service altfel nu vad cum ai putea rezolva