| sweety_2724 a întrebat:

Am o mare problema. Mi-a cazut camera digitala de pe scaun cand era deschisa si acum nu se mai aude cand filmez.Este Canon PowerShot A560.Credeti ca asta este problema? din cauza loviturii? Mentionez ca altceva merge perfect numai ca nu se mai aude cand filmez. Pot sa o repar undeva? nu stiu.va rog spuneti-mi pentru ca vreau sa mearga.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la un atelier specializat, cred ca se poate repara.

| Aliyaa a răspuns:

Cel mai indicat lucru pe care il poti face este sa o duci la reparat.

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! Pai cred ca asta ar fi problema. Poate s-a intamplat la firele de la microfon si de aia nu se mai aude. Pai cauta un service Canon pe net. Multa bafta.
Ave!

| Ruxiire a răspuns:

Si eu am acelasi aparat poate fi din cauza loviturii sau poate fi din setari...

| sweety_2724 explică:

Chestia e ca nu e camera mea.si as vrea sa stiu daca se poate repara sigur.adica daca nu e o mare problema.