| LetsRock a întrebat:

Am o mare problema!

Paginile de internet se blocheaza foarte repede cu eroarea 0x000001 ceva de genul, si tot asa, dar cel mai grav este cand se inchide si se face ecranul albastru si imi spune ceva de Memory Management

Tin sa mentionez ca am un calculator bun: procesor 2, 6 Ghz, 4GB Ram, 1TB HDD, 1GB Placa Video, Windows 7 Ultimade Sp1, care poate fi problema? Help va rogsad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu încerci să foloseşti Google Chrome.
Eu Google Chrome folosesc de 3 ani şi nu am avut absolut nicio problemă în legatură cu blocarea paginilor sau chestii de acest gen.
Multă baftă!

| LetsRock explică (pentru anonim_4396):

Chrome folosesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru LetsRock):

Dezinstalează-l apoi instalează-l iar.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai ori trebuie sa reinstalezi windows-ul sau sa il reformatezi, sau..trebuie sa te duci la cineva care stie sau poate chiar tu sa il desfaci si sa il stergi inauntru de praf sau de cine stie ce mizerii se mai afla in el, eu am laptop pe care nu l-am mai sters de 2 ani de zile inauntru, iar atunci cand il aprindeam in 15 minute era foarte fierbinte si mergea foarte lent, insa dupa ce l-am curatat inauntru a inceput sa mearga perfect, sau poate trebuie sa ii schimbi placa video.