| Spydi a întrebat:

Hey Salut am o problema am reinstalat windowsul si am facut toate update-urile la windows si dupa am inceput sa-mi instalez aplicatii dar am intampinat o problema cu browserele daca vreau sa vad un filmulet pe Youtube ma lasa doar 5 sec si imi da o eroare ( An Error Ocurred, please try again Later. ) ma poate ajuta cineva am incercat pe urmatoarele browserele firefox si internet explorer. Ps am windows xp happy mersi Funda

1 răspuns:
| alexandru11 a răspuns:

Opreste update-urile, dale pe off. Instaleaza browser-ul Maxthon care mi se pare cel mai bun si nu consuma resurse.