| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge YouTube? Orice videoclip as da sa vizionez imi apare:
,, An error ocurred, please try again later."Va rog sa ma ajutati!

10 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Asta am patit-o si eu. Daca ai la descarcat chestii, oprestele cand vrei sa te uiti pe youtube, si cand iti apare chestia aia... dai refresh la pagina pana iti merge.

| Vizitiul a răspuns:

Ce browser ai? Incearca si cu google si cu firefox. Instaleaza-ti Adobe Flash Player, poate fi una din cauze.

| Teo_6515 a răspuns:

Vezi ca s-a rezolvat. A fost o problema de la ei.

| cornculapte a răspuns:

Reincarca pagina. Probabil are vreo problema YouTube-ul sau ai deschis prea multe tab-uri deodata sau viteza netului este prea mica... sunt mai multe motive.

| Oana_5036 a răspuns:

Probabil nu are internetul destula viteza.Deconecreaza internetul si apoi conecteazal, apoi mai incearca o data. Daca nu merge incearca maine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta depinde de ce browser de internet folosesti eu iti recomand Mozilla Firefox si Opera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentan serverele Youtube au probleme ceea ce înseamnă că e posibil ca unele video/audio să meargă doar câteva secunde, apoi să dea eroare:
-singura idee să treci peste (momentan, dar se va rezolva) este să folosești Internet Explorer (problema apare doar în browserele bazate pe webkit - soluția a fost testată în orice condiție pe orice browser de mine)

| eueu1212 a răspuns:

Buna! Si mie mi-a aparut la fel. doar am asteptat o saptamana si dupa aia a mers funda?big grin

| Bobo03 a răspuns:

Probabli nu ai activat flsh plaierul...banuiesc

| parazit a răspuns:

Trebuie instalat un program. pot sa te ajut la ydul meu calimansebi