| Andreealovechocolate a întrebat:

Am o mica problema. Am un laptop Lenovo G500 si imi merge foarte greu mouse-ul. Adica ma lasa foarte greu sa dau click. Si nu, nu este din cauza butoanelor. Ce setari ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| LilTunechi a răspuns:

Intra in control panel la setarile mouseului insa...este foarte posibil sa fie de la mouse sau de la usb daca este vechi scade pooling rate...adica viteza de raspuns la ce apesi si ce se intampla incearca sa-l pui in alt loc de usb sau probeaza un alt mouse sa vezi daca este la felbig grin

| liviustaicu a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul.