| sorryFor a întrebat:

Am o mica problema cu skype. nu pot sa vad sau sa trimit mesaje video. stie cineva de ce?

3 răspunsuri:
| alexandra2000ale a răspuns:

Ai camera la laptop sau calculator, daca nu din cauza asta (cred)...

Funda?

| sorryFor explică (pentru alexandra2000ale):

Am camera....sa vorbesc cu cineva cu video merge...dar sa las un mesaj video sau sa vad un mesaj video primit nu merge

| alexandra2000ale a răspuns (pentru sorryFor):

Pai din cate stiu eu...amandoua persoanele trebuie sa fie online ca sa poti trimite un mesaj video...la fel cum este si cu trimisul pozelor, trebuie sa fiti amandoi online