| pitiique a întrebat:

Am o mica problema cu telefonul meu Allview A5 smiley am incercat sa imi fac un cont magazin play si m-a lasat dar cand intru pe google play imi arata un triunghi cu semnu exclamari si zice Actiune in cont necesara am resetat telefonul am incercat sa il sters si sa imi fac alt cont dar aceas chestie Ajutati-ma ce-l mai bun raspuns care m-ar putea ajuta dau funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai cont pe Google Play. Ai cont de Google. L-ai bagat in telefon?