| iamadelinaaa a întrebat:

Am o pagina de Facebook cu like-uri! Cum as putea sa fac sa blochez o pagina tot cu like-uri sa nu mai poate sa-mi vada pagina? Daca dau ban, tot o poate vedea. Vreau sa nu o mai poata vizita deloc! Multumesc.

3 răspunsuri:
| zuzuke94 a răspuns:

Vrei sa-ti inchizi contul sau sa blochezi o persoana sa nu-ti mai poate vedea contul?

| iamadelinaaa explică (pentru zuzuke94):

Sa blochez o paginasa nu-mi mai poata vedea pagina (Pagini cu like-uri)

| zuzuke94 a răspuns (pentru iamadelinaaa):

Poti sa setezi peste tot pe facebook sa iti vada profilul doar prietenii( adica la poze, cronologie, aprecieri, etc) si pe el il stergi de la prieteni. Astfel nu-ti mai poate vedea facebook-ul