| Dragosh9988 a întrebat:

Am o pagina pe facebook, si cand scriu un mesaj apare orasul din care am scris acel mesaj, de exemplu "Acum 5 minute langa Suceava". Cum fac sa nu mai apara asta? Pe unele pagini nu scrie asa.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

1. Dezactiveaza GPS-ul.
2. Intra in setarile de intimitate (privacy settings) si modifica localizarea.

| Dragosh9988 explică:

Nu sunt de pe telefon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti de pe telefon? Daca da uite ce trebuie sa facibig grinezactivezi GPS-ul, intri in setari si opresti GPS-ul daca il ai activat!

| MariusCosmin14 a răspuns:

Cred ca tu scrii mesajul dupa telefon. DAca faci asta intra in setari si opreste gps.