| belciuge a întrebat:

Buna ziua
As avea nevoie de putin ajutor. Am un site de bijuterii si am facut si o pagina de Facebook pentru promovarea site-ului meu, am citit intr-un articol ca as putea sa adun mai multi fani daca comentez la posturile altor pagini Facebook ca pagina mea de Facebook. Adica in loc sa apara ca eu, Elena Belciug am scris acel comment apare pagina mea "Bijuterii voioase, fete frumoase".
Incerc sa postez comentarii de pe pagina mea de FB. Sunt in pagina mea, sus scrie ca eu Like, Share, Comment ca "Bijuterii voioase, fete frumoase" dar de fapt, cand deschid o pagina de FB, "Diva Hair", de exemplu, comentariul meu apare din nou ca "Elena Belciug".
Multumesc mult,
Elena

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce nume ți-ai ales la profil.Și eu am pe fb o reclamă și când comentez îmi apare numele din profil.
Deci încearcă să schimbi nulele din profil de la pagina personală nu cea de firmă și totul va funcționa.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| belciuge explică:

Buna
Multumesc pentru raspunsuri. pana la urma am reusit. Click sus, pe Edit Page si apoi Click pe ultima rubrica de jos "Use Facebook as." si acolo iti apare ori numele paginii tale ori numele paginii tale personale (ex. Elena Belciug).
Simona, multumesc de sfat si de oferta, acum strang Like-uri de pe addmefast.com. adresa paginii mele FB: www.facebook.com/bijuteriielena.ro
Elena

| belciuge explică:

Multumesc pentru sfat mirel2000 happy

| Mirel2000 a răspuns:

Vezi ca like-urile de pe addmefast vor disparea... eu asa am patit si de prindecembrie folosesc likeme-likeyou.com... aici am inteles ca au un sistem mai special facut sa nu iti dispara like-urile