| Iriiiii a întrebat:

cum fac pe facebook ca atunci cand pun un status o melodie sa apara si langa Bucuresti, langa Brasov etc etc adica unde scrie "acum. ore lângă... " si orasul unde stau etc. cum fac ca eu atunci cand postez nu imi apare mersi mult papa

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Deci acolo unde e scrisu sau videoclipu sau ce vrei tu sa postezi, putin mai jos scrie "where are you " dai click acolo si scrii orice loc sau alegi din cele care iti apar acolo happy