| WHITEUSS a întrebat:

Am o pereche de casti Genius G550V si le-am scapat pe jos si nu mai merg nici microfonul si nustiu ce sa fac le pot repara cum va?
Ps:Garantie nu mi-or dat cei de la Emag le am doar de 3 luni.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cum sa nu iti dea garantie? Oricum pentru busituri nu prea vezi tu garantie, dar asta e alta treaba.

| Alin1415 a răspuns:

Garantia este bonul pe care ei ti l au dat. Verifica si device u' poate nu castile au probleme. Daca nu te pricepi, nu te apuca sa umbli la ele. Bafta!