| Chimied a întrebat:

Am o pereche de casti si cand pe bag in laptop sa ascult muzica se aude doar fundalul ( negativul ) aceeasi poveste se intampla si la telefon, si le-am bagat corect. Cum pot rezolva?

1 răspuns:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Schimba-le sau mai exista o metoda. Daca ai prelungitor pentru ele foloseste-l. Are 2 capete, intr-un capat intra mufa de la casti si celalalt intra in laptop/telefon. Nu e vina nici a laptopului nici a telefonului, e problemade incompatibilitate.