| ClaudiuTicu a întrebat:

Am o plasma Inno-hit (turcesc) cumparasem fir care are cele trei mufe (galbena rosu si alb) pentru video si audio) le-am pus acolo..in spate la plasma am conectat firul..si mai am un mp3 player celalalt fir am pus la mp3, si nu citeste am dat drumul. Nu gasesc deloc video..sau audio..in sfarsit..am gasit....si cred ca am dat cautare. nu citeste... poate ma ajuti. Multumesc

1 răspuns:
| XxXDanielXxX a răspuns:

Mai plasma e un televizor foarte bun si nu cred ca se merita sa folosesti acele mufe eu zic sa cumperi un cablu HDMI si o sa mearga sigur+ ca o sa meraga si FULL HD.