| ronnie_6871 a întrebat:

Am o porcarie - sweetim pe care am instalat-o(proasta alegere). si s-a varat ca un nenorocit in mozila, ca acum, in loc de google imi apare ca motor de cautare sweetim. intrebarea este: cum fac sa scap de el?

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ca sa scoti SweetIM intri in Computer --> Add/remove programs si ar trebuis a il gasesti acolo.

Daca nu, deschide Mozilla --> Tools --> Supliment si vezi daca cumva ai suplimentul acolo. Daca e, ii dai remove.

Si daca vrei ca prima pagina sa fie Google iar, Tools --> Options --> si vezi in tabul General o casuta unde sa treci pagina dorita.

| Sihastrul a răspuns:

Deschide mozilla/unelte/optiuni/general/pagina de start scrii http://www.google.ro/ ok