| anonim_4396 a întrebat:

vreau un raspuns cat mai repede...sunt disperata o colega tot ma enerva si pana la urma am instalat sweetim e o porcarie dupa care l-am sters si nu il mai am dar imi apare la mes...si o sa ma intrebe tati ce am facut cand dau la mozila filefox imi porneste cu sweetim si nu cu google nu imi place asa si nu stiti cunva cum sa fac dar chestia e ca l-am sters si nu mai am cum sa fac ceva !va rog vreau sa pornesc cu google

Răspuns Câştigător
| seby4music a răspuns:

Intra in control panel, uninstal program si o sa gasesti acolo sweetim, ii dai uninstal.pentru mozila dai la optiuni-general si ai acolo scris "pagina de start" poate fi in engleza dar vezi ca trebuie sa iti apara un link ceva cu sweetim il stergi si scrii acolo "www.google.ro" dai ok dupa un refresh si o sa mearga bafta.