| georgegeorge90 a întrebat:

Am o problema! Acum cateva zile mi-am sters din greseala sau nici nu stiu ce am facut cu el, mi-a desparut Phone de pe eranul telefonului si a trebuit sa-mi instalez altul.La un moment dat am gasit versiunea pe care o aveam inainte dar nu puteam sa o mai instalez din nou mi-a dar o eroare, dar inainte ma intreba "This is system application.Do you still want to replace it? All previous user data will be saved." si i-am dat dat Ok pentru ca trebuia sa aleg dintre Ok sau Cancel...-am dat install si dupa aceea mi-a scris Aplication not installed... ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Mda... Mi s-a intmplat si mie, dar m-a ajutat o prietena, apoi...

| georgegeorge90 explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Uite id-ul meu de mess... daca vrei vorbim acolo oopio65@yahoo.com