| tupac19 a întrebat:

Am o problema. am boxe logitech si cand volumul este mai jos se aude neclar. daca dau volumul mai tare se aude mai clar. ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikita a dat-o în SF-uri... Problema vine clar de la potențiometrul de volum, care ori are disfuncții pe linia unde ai semnal neclar, ori este calibrat prost.
Singura soluție e să schimbi acel potențiometru la un service/garanție, sau să-ți iei alt sistem.

3 răspunsuri:
| Nikita a răspuns:

Mai nimica.Mufa line-out, jonctiunea mufa-boa sau unul din circuitele interne nu e de foarte buna calitate[cel mai probabil circuitul intern]. Iti trebuie un set nou de boxe.Salutare

| tupac19 explică:

laughing. era de la melodie rolling on the floor. multumesc pentru raspunsuri. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in settings audio happy