| Smokey13s a întrebat:

Am o problema, am desfacut unitatea pc`ului, am curatat`o de praf si am desfacut cooler`ul sa-l sterg... Dupa ce l`am curatat, l`am aprins si nu mai am hardurile :| (D si E), am doar C-ul.
Stiti din ce cauza au disparut sau de ce, si daca le mai pot recupera cumva? Am nevoie de raspunsuri urgent
Uitati aici : http://imgur.com/DPLmg

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D si E erau pe acelasi hard cu C?

| Smokey13s explică (pentru anonim_4396):

Nu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Smokey13s):

Inseamna ca nu mai vede hardul al 2-lea, nu cred ca e mare problema, poate s-a miscat cablul de curent, sau cablul care face legatura de la placa de baza la hard, incearca sa te uiti la ele, eventual le scoti afara le bagi inapoi si dupa aia la repornire intra in bios ca sa le detectezi, ar trebui sa functioneze.