| xanderx a întrebat:

Am o problema: am un telefon mobil samsung caruia vreau sa ii cumpar o cartela de memorie, problelma e ca locul in care ar trebui "infipta" cartela este acelasi cu locul de unde infig cablul de la incarcator. Ce ma sfatuiti sa fac?

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nu are cum sa fie acelasi loc. 100%. Daca nu vezi pe lateralul telefonului un slot pentru card, deschide capacul si coate bateria. Multe telefoane le au amplasate undeva pe langa SIM sum baterie. Sporwinking

| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai nu cred sa fie in acelasi loc cred ca trebuie sa il scoti de fiecare data cand trebuie incarcat daca zici tu.

| Draagos a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva laughing

| stupid a răspuns:

E imposibil sa fie acelasi loc uita-te mai bine, cu siguranta are locul lui in care intra cardul si locul inde intra incarcatorul.