| Crisan_Valentin_1997 a întrebat:

Am o problema.Cand ascult muzica pe youtube sau vad un film etc. sunetul se aude foarte bine, dar cand ma joc se aude foarte ciudat.Este intrerupt si face un sunet pe care nu stiu exact cum sa-l descriu.Am mai cautat pe net solutii dar nu sunt sigur ce sa fac.Am sound card de la conexant (smart audio hd.) si unu pentu hdmi de la nVIDIA. Ajutor!

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Vezi la setari volume la dreapta jos a ecranului calculatorului! Apesi panoul de control,apoi apesi la hardware and sound,apoi sound si verificati tabelu volume sunete si puteti sa resetati! Sau,,Control Panel"/,,All Control Panel Items''/,,Troubleshooting"/,,Hardware and Sound"/,, Playing Audio" sau,, Recording Audio"sau,, Hardware and Devices"( se va verifica si repara functiile) Bafta! s-ar putea sa fie o problema de la Hardisk, poate jocul pe care il joci nu este potrivit standartelor calculatorului tau si este posibil sa se defecteze hardiskul sau calculatorul!