| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Am o problema:cand incerc sa conectez telefonul la calculator nu il recunoaste. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Daca are card de memorie se poate rezolva cu niste softuri pe care poti sa le iei de pe net (caut pe google ca sigur gasesti), in schimb daca are numai memorie interna s-ar putea sa fie mult mai complicat.

| costymaximus a răspuns:

Trebuie sa instalezi o aplicatie gen nokia pcsuite, depinde de marca telefonului.

| radu75 a răspuns:

Daca ai deja Pc Suite instalat, adica cd care l-ai primit in cutie cand ai cumparat tel, sterge pc suite din calculator, baga din nou cd si reinstaleaza pc suite, o sa mearga sigur. Am patit si eu la Sonyericsson. Succes!

| aleexandru a răspuns:

Daca ai card in el trebuie sa il recunoasca. daca nu instaleaqza cd. ul de la telefon. Iti va merge!