| Cristinho a întrebat:

Am o problema cu Adobe Flash Player, numai pot instala niciunul am incercat si versiuni vechi dar imi da aceasta eroare : http://imageshack.us/f/27/48622027.png/ Va rog mult ajutati-ma nu stiu ce pot face?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Ai instalat una peste alta si ai facut o varza in windosul ala.in fine, intra in sistem Restore si acolo alege o data in urma chiar inainte de prima instalare de flash player si selecteaza restore. Sper ca nu le ai sters asa di prea multa curatenie.Ideia este sa inlaturi din comp instalarile anterioare esuate, curata registrii si windosul si apoi baga o varianta noua de flash player.Succes