| ralll a întrebat:

Am o problema cu adresa IP >- nu este valida. Am sunat la companie (RDS) si mi-au spus ca adresa IP se modifica la fiecare conectare si ca nu ma poate ajuta cu nimic. Cum pot sa o fac sa fie valida?( la windows xp imi aparea "!" la iconita).
PS : in dreptul IPv4 connectivity si IPv6 connectivity apare : no internet access.

Răspuns Câştigător
| RomeoR a răspuns:

1. Dai restart la modem.
2. Verifica daca modemul tau este setat bine.
3. Da firma RDS&RCS in judecata pentru ca sunt neste idioti.
4. Raspuns castigor: al meu.
5. E misto sa enumeri propozitile, poti sa incerci si tu. laughing

1 răspuns: