| .::CyBeR::. a întrebat:

Salutare am luat windows 7 home premium si mi l-am instalat, dar nu stiu cum sa-mi pun internet ma refer la conectare, eu am internet, am pus ipurile, dns si gateway la ipv4 sau cam asa ceva, dar nu stiu ce sa fac la ipv6 va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca ai instalat driverul placii de retea ar trebui sa mearga.

| .::CyBeR::. explică:

Dat ce e mac?

| RooN a răspuns:

Nu trebuie sa pui si la ipv6 doar la ipv4 iti trebuie dar trebuie sa bagi si mac-ul nu stiu de ce nici windows 7 nici vista nu retine mac-ul la reinstalaresad