| Mihalescu_Alex_2000 a întrebat:

Am o problema cu bateria de la laptop, cel putin asa zice el..."Consider replacing your battery "....Am nevoie de o baterie nou sau ceva. Imi spune doar ca s-ar putea sa se inchida brusc.(nu se inchide daca ii deconectez alimentatorul). Astept pareri!winking

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Descarcă programul HWinfo și vezi ce spune la battery. Dacă aceasta are nivelul "wear" foarte mare, ar trebui să o schimbi. Nivel foarte mare de wear este de la 75% în sus.
Pentru unii și 50% este mult. Depinde și de laptop și de cât vrei tu să țină acumulatorul.