| stefantacu a întrebat:

Am o problema cu calculatorul am deschis un joc(dar nu e prima oara canda il deschid)si mi s-a blocat si acum se vede de 50 de ori mai mare am incercat sa pornesc jocul dar nu s-a intamplat nimic VA ROG ajutati-ma PLEASE. Dau funda.VA ROG

4 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Asa pateam si eu la unele jocuri, dupa un timp nu mai mergeau cum trebuie si se reseta rezolutia. Ar trebui sa incerci sa reinstalezi jocul. Daca rezolutia ramane mare intri in Properties (click dreapta pe Desktop), la Settings si resetezi rezolutia. Daca problema persista, poate jocul nu este " compatibil " cu placa video sau este o problema acolo...

| stefantacu explică (pentru smartlollipop):

Nu la jocuri ecranul calculatorului

| smartlollipop a răspuns (pentru stefantacu):

Si nu merge din Properties? :/

| stefantacu explică (pentru smartlollipop):

Am cautat pe internet si merge