| Shaiiiiiiiii a întrebat:

Am o problema cu driverul de la placa video imi da o eroare care cannd intr`u pe youtube si dau play la o piesa se restarteaza pc am descoperit ca este o eroare de la driver dar nu gasesc sa il iau de altundvthinking Stiti care va de pe ce site Driverul este ATi radeon HD 2400 Xt Series (graphic accelerator)Fundaa si vot!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici http://download.cnet.com/......99634.html si cauta direct download, e chiar sub un baner verde pe care scrie Download now!

| Shaiiiiiiiii explică:

Spune ca nu e compatibil cu Placa videosad