| 1Chris1 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Cand doresc sa trimit o cerere de prietenie, imi arata urmatoarea eroare: http://postimage.org/image/alj86w3wp/

Cum as putea sa rezolv problema? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Heng a răspuns:

Ma stradui sa traduc ce scrie.

Cererea de prietenie e blocata pe 30 de zile.
Am primit "o raportare" cum ca tu ai fi trimis cereri la persoane pe care nu le cunosti, asa ca nu vei mai putea trimite cereri de prietenie pentru 30 de zile. Daca crezi ca este o greseala, anuna-ne. Click pe "let us know". Blocarea e activa pentru inca 22 zile si 7 ore.
Cam asta e. Asteapta sa expire sau, daca te descurci cat de cat, cu engleza, click "let us know" si le explici problema. Dar atat timp cat ai facut-o intentionat, lasa sa expire.