| PsiholoagaTPU a întrebat:

Am o problemă cu facebook-ul. Orice poză de profil îmi pun nu poate fi văzută de cineva. Adică dacă dă click pe ea scrie că a fost ștearsă. Miniatura se vede, și apare și la news feed, dar când dai click pe ea „Acest conținut a fost șters ( sau ceva de genul)" Ce să fac? sad

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Iti recomand sa iti faci alt cont, sau sa ceri ajutorul din partea Facebook. Pentru ca acesta este un Bug (eroare pentru cine nu stie)si nu poate fii rezolvat decat de cei de la Facebook. Eu mi-as face alt cont. Iar daca si pe contul acela este la fel inseamna ca trebuie sa reinstalezi Windows-ul.

| PsiholoagaTPU explică (pentru genTlemeNNN):

Nu ști cum aș putea lua legătura cu cei de la facebook?

| genTlemeNNN a răspuns (pentru PsiholoagaTPU):

Te duci la Help acolo unde te deconectezi alegi o sectiune, apoi Trimiti mesajul dorit.