| CranK71 a întrebat:

am si eu o problema cu tastatura: cand apas sageata stanga+sageata sus calculatorul da un beep ca si cand as apasa 4 taste si nu functioneaza in jocuri, daca apas oricare alta combinatie de 2 butoane nu am probleme, doar la astea 2, deci cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| Lagorúthon a răspuns:

Poate tastatura e veche. Incearca sa-ti cumperi una noua de proba (ieftina) iar daca tot face asa, du-te cu calculatorul la un specialist si explica-i problema pe larg.

| CranK71 explică (pentru Lagorúthon):

Nu e din cauza tastaturii. cand le apas separat merg, eu inainte am bagat o tastatura usb si am lasat-o si pe cea normala si am impresia ca de aia este, dar nu tiu cum sa rezolv...