| Duuuuudeee a întrebat:

Am o problema cu fontul de la browser, s-a ingrosat si s-a facut si italic, am intrat pe la setari bla bla bla, n-am gasit nimic. Tin sa mentionez ca folosesc Google Chrome. Uitati si o poza poate va ajuta cu ceva http://i.imgur.com/qIsvjif.jpg.

5 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Fontul sitului, nu fontul browserului!

| Nelu62 a răspuns:

Daca vrei sa ajungi la fonturile browserului urmeaza calea: setari > setari avansate > Continut web (Personalizati fonturile...)

| Duuuuudeee explică (pentru Nelu62):

Nu font-ul este problema, este cel care era si inainte, problema e ca s-a ingrosat si s-a facut italic, uitete-n poza te rog.

| Nelu62 a răspuns:

Da dar numai fontul saitului, si nu stiu daca poti sa ii faci ceva.

| Duuuuudeee explică:

Nu e al site-ului, apare peste tot, aproape pe toate site-urile.