| edygman a întrebat:

Am o problema cu Google si anume ca imi cauta instant.Nu am contul conectat, iar in bara de sus unde scrie "Conectati-va" nu apare "Setari de cautare".
Am problema asta numai cu Firefox(3.6.20), pe Internet Explorer functioneaza cum trebuie.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Dez-instaleaza-l si instaleaza Firefox 6.0, este deja si in lb. romana.
In Mozilla Firefox functioneaza auto-completarea, adica ti se afiseaza variante inca din momentul ce incepi sa tastezi primele litere. Este f util, daca nu vrei sa tastezi mult, deoarece si altii au cautat acele subiecte pe care le cauti si tu.