| Vlad220 a întrebat:

Am o problema cu un site numit adf.ly.Imi apare din 5 in 5 minute site-ul si imi zice ca mi-au suspendat contul, ciudat este ca eu nu mi-am facut niciodata cont pe acel site.Stie cineva cum sa fac sa nu-mi mai apara?
P. S.
Nu conteaza ce browser de internet am, imi apare pe toate(internet explorer, firefox, google chrome)si sunt disperat ca imi apare cand imi e lumea mai draga

2 răspunsuri:
| TrooololololololoJR a răspuns:

Ai luat un spiware. baga un anti spyware si scapi

| Vlad220 explică:

Am luat un spyware si nu e bun de nimic mai astept s alte raspunsuri neaparat