| kijary a întrebat:

Am o problema cu internetul, mi so ars fosta placa de retea si mi-am cumparat una noua, inainte sa mi se arda placa cea veche downloadam cu viteza de 6-8000 Kbps iar acum eu downloadez numa cu viteza de 1000 Kbps, am dat schimbat driveru la placa asta noua dar tot nu pot ajunge la viteza anterioara de 6000Kbps. Funda si vot daca ma ajutati.

1 răspuns:
| KSDT a răspuns:

Da-ne mai multe detalii. De exemplu, ce tip de placa ai, ce internet provider ai, si ce tip de abonament.