| 2Bad a întrebat:

Am o problema cu laptopul: de cate ori il scot din priza si il las pe baterie nu imi mai functioneaza sunetul. Care e problema si ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

Poate ai bateria slaba sau o vede slaba si intra pe mod economic, poti sa modifici modul asta din control panel

| Veromon a răspuns:

Verifica functionalitatea porturilor usb cu un usb flash drive si urmareste viteza de transfer. Daca transfera mai incet decat atunci cand este conectat la priza - este posibil sa ai o problema cu southbridge-ul si trebuie mers intr-un service specializat.