| Edyshk2013 a întrebat:

De ce cand scot laptopul din priza adica cand il bag la incarcat si cand nu are baterie imi merg jocurile greu?

Cand il am in priza imi merg bine...

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

E o funcție a laptop-ului, scade puterea pentru a rezista mai mult timp pe baterie. Intra in modul power-save.

E normal, nu îți face griji.

3 răspunsuri:
| Edyshk2013 explică:

Iti multumesc!

| Edyshk2013 explică:

Are ceva daca am bagat bateria la high quality? am win 7.

| trolololo a răspuns (pentru Edyshk2013):

Poate high-performance. Nu are nimic, de preferat este ca in casa sa stai cu bateria scoasa și sa o încarci sa zicem 1 data pe luna. Bateriile au un anumit număr de cicluri de încărcare-descărcare.