| Kyzz a întrebat:

Am o problema cu laptopulstraight face
fara sa ii fac nimic s-a sttricat.deci il deschid si se descdide acolo unde dai f2 sa faci niste setari si dupa se face ecranul negru. dar nu se inchide.
cum sa rezolv asta?straight face

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Cred ca ai o problema cu hardu de nu iti buteaza windous. Cand il deschizi apasa f8 de multe ori si daca si o sa iti aoara aciolo hdd ceva
si dai pe aia happy funda happy daca nu merge cheama pe cinewinking

| sticksulet a răspuns:

Cand se face negru, apasa pe butonul "wake up" sau "power" de pe tastatura, poate mergehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a stricat, a cazut sistemul de operare, reinstaleaza windows-ul