| username5555 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. s-a supraincalzit, aveam treaba urgenta pe el si l-am repornit dupa doar cateva minute. la inceput a facut ecran negru si a incercat sa se porneasca mi-a dat ceva scris dar era aproape negru nu se intelegea pana la urma am gasit un butonas de restore pe ecranu ala negru cu gri inchis si in final s-a pornit in culori si normal. mi-am facut treaba (cu explorer) si l-am inchis si l-am lasat sa se raceasca bine bine. cand l-am repornit am incercat sa intru pe chrome si mi-a dat eroarea "Unable to find locale data files. Please reinstall." i-am facut un registry clean si am incercat sa sterg chrome ca sa-l reinstalez pe urma dar nu pot sa-l sterg plus ca merge foarte greu laptopul si dupa cleaning. cum rezolv problemele? merci pentru raspunsurile viitoare.

1 răspuns:
| ScreamoTime a răspuns:

Pffff... asa patesc si eu cu al meu, se stinge ecranul iar dupa 1 minut intra in hibernare complet big grin. Sfatul meu este sa iti cumperi un racitor si sa nu deschizi multe programe in acelasi timp, doar care iti trebuiesc.