| Daniellllll1 a întrebat:

Nu stiti cumva ce-as putea face,in legatura cu asta,cand intru in Chrome,mi se deschide (logic) un tab nou, cand incerc sa intru pe google, sau orice alta pagina imi iese.HELP ME!
Am incercat deja variantele alea cliseice(reinstall, si am incercat sa-l sterg din registry, still nothing)

2 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Cand dai uninstall bifeaza si sterge date

| CodreanuC a răspuns:

Logic virus, verificati programele instalate, daca nu stii ce sa dezinstalezi zi cum se numeste noul tab care apare si iti zic eu