| RapJoint a întrebat:

Salutare tuturor. Am o problema grava de tot! Deci ieri laptopul imi mergea super ok imi intra in toate programele dar era problema ca ma baga in Program Files cand il aprindeam. Bun, azi cand l-am aprins am incercat sa intru pe mess si brusc mi-a dat o lista de programe din care sa aleg sa porneasca messu-l, am dat un restart, nu a functionat si asa imi face si la toate programele pana si la firefox, noroc ca merge explorer ca altfel. Eu cred ca ar trebui sa reinstalez windowsu-l, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Y0siF a răspuns:

E posibil sa ai niste virus, iti recomand un anti-virus pentru leptopul tau. oricum exista mai multe explicati.Nu neparat trebuie sa dezinstalezi windowsu-l am, avut si eu aceeasi problema numai ca era mult mai grava am rezolvat-o cu un anti-virus bun.

1 răspuns:
| telecomputer a răspuns:

Incearca sa instalezi un antivirus, e cea mai buna metoda si nu trebuie reinstalat win.