| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mesengeru cad vreau sa vorbesc cu cineva nu-mi apare convorbirea in fereastra respectiva si la mai donwloadat o data si l-am instalat de 3 ori si tot nu mere

2 răspunsuri:
| agent00o a răspuns:

Buna, urmeaza pasii acestia:

1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis

2 click pe Start

3 click pe Run

4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll

5 apasam ok

6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok

7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi scrie asa sad... : the module ''jscript. dll''was loaded but the call to DllRegisterServer failed with error code 0x8004005

For mor information about this problem, search online using the error as a search term.