| DizzYuzzY a întrebat:

Am o problema cu messenger 11sad incerc sa dau add la un id si stau cel putin 2-3 minute ca sa il adaug in lista mea, si dupa nu e adaugat e bagat la address book. Am reinstalat si messengeru`, am incercat la alt pc, la fel. De ce face asa?

Un ajutor ttp://tinypic.com/r/i2w01j/5

5 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

De obicei mie îmi face așa când bag prea multe id-uri la messenger. Îmi merg maxim cinci adrese. Ție îți face așa când este doar la prima adresă? (de messenger)

| DizzYuzzY explică (pentru Elsiane):

Am incercat acum vreo 2 zile sa adaug mai multe persoane una dupa alta, si cred ca de asta si dupa ce am adaugat 4-5 adrese a inceput sa faca asa Http://tinypic.com/view.php?pic=i2w01j&s=5 uita-te la site si exact asa imi apare :) Acum cand incerc sa adaug pe cineva sau cand cineva imi da add Http://tinypic.com/view.php?pic=i2w01j&s=5 :| care e remediul?

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Hey, ai rezolvat-o? ca asa imi face si mie! Spune-mi te rog, ce e nevoie sa faci :*.

| Ovidiu_Alin_1983 a răspuns:

Contacteaza-i pe aia de la yahoo le dai link si ii presezi si ii injuri de mama draq... daca refuza treci pe msn sau foloseste google si gata si eu incerc sa adaug cateva pers in lista ca vand telefoane si nu merge sa le dau add nici dupa 1 saptamana yahoo incepe sa ma scoata din sarite asa ca alternativa cea mai buna e sa folosesti msn si importi contractle din lista de yahoo si gata acolo dai add-uri nelimitate