| MaDaLyNNNNNNN a întrebat:

Salut am si eu o problema cu messengeru : Imi spune mereu ca nu am internet am bagat si windows-ul din nou.Am reinstalat messengeru si tot nu merge. Am incercat : Messenger >- Preferences : Via proxy si tot nu merge. Ajutati-ma va rog dau funda.

2 răspunsuri:
| Alex1003 a răspuns:

Da...am avut si eu problema asta, poate nu ai instalat driverele care iti trebuie pentru net, iar daca metoda aia nu merge reinstaleaza iar windowsul eu asa am facut. Funda?

| MaDaLyNNNNNNN explică:

Funda pe pl ca am rezolvat cu data si ora