| catalinovicy a întrebat:

Am o problema cu messengerul...nu vad ceea ce-mi scriu ceilalti si nici ceea ce scriu eu.mai mult nu imi apar nici mesajele off-line.care sa fie problema? l-am instalat si dezinstalat de 3 ori si am incercat si cu 10 si cu 9 si cu 8 si tot nu merge...stie cineva cu sa rezolv asta?

7 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Incearca de aici. de pe site-ul lor http://messenger.yahoo.com/download/ daca nici asa nu merge, mai mult ca sigur e o eroare a istemului de operare. ar cam fi nevoie desi nu e prea placut. sa iti reinstalezi windiws-ul!

| deeafanadela a răspuns:

Descarca Trillian. funda.

| 인스피릿 a răspuns:

Aceeaşi problema am avut-o şi eu, dar la mine a mers dupa ce l-am reinstalat.

| anonim_1658 a răspuns:

Am vazut un tutorial video despre aceasta chestie acolo spuneau ca aceasta chestie se intampla cand nu este nu nu stiu ce fiser ziceau in windows eu zic sati schimbi windowsul sau ia-ti skype

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe trilian nu poti juca pool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu...happy nu merge poti sa reinstalezi de 1mie de ori happy